top of page
Materiály pro velkoplošný tisk, výrobu bannerů, polepy aut, výloh

Tiskové materiály - Mysulka Signage, Brno

Oracal 3164

monomerická PVC fólie - životnost až 4 roky

Ekonomické řešení pro krátkodobé exteriérové a interiérové aplikace. Bílá lesklá nebo matná fólie s šedým nebo čirým permanentním lepidlem. Použití: velkoplošný tisk, tisk etiket, polepy výloh, polepy aut.

MasterJet S 333 Promotion

monomerická PVC fólie - životnost až 3 roky

Fólie se snímatelným, šedým lepidlem a strukturou vzduchových kanálků. Těmito kanálky může při aplikaci unikat vzduch.  Ideální pro krátkodobé aplikace v interiérech a reklamní akce, u kterých je požadováno nalepení a odstranění v krátkém čase, například na výstavách. Je možné pouze suché lepení! Použití: velkoplošný tisk, tisk etiket, polepy výloh, polepy aut.

MasterJet S 404 Metro

polymerická PVC fólie - životnost až 5 let

Speciální kalandrovaná PVC fólie se speciálním lepidlem pro snadnou neutralizaci. Ideální pro krátko- až střednědobé reklamy na vozidlech, například tramvajích nebo pronajatých vozidlech, které musí být do 3 let neutralizovány. Použití: velkoplošný tisk, tisk etiket, polepy výloh, polepy aut.

MasterJet S 401

polymerická PVC fólie - životnost až 7 let

Univerzální lesklá fólie s šedým lepidlem. Vynikajícím poměrem ceny a vlastností. Fólie je určená pro střednědobé reklamní aplikace v exteriéru. S laminací vhodná pro rovné plochy automobilů. Použití: velkoplošný tisk, tisk etiket, polepy výloh, polepy aut.

MasterJet S 555 SpiderLiner

polymerická PVC fólie - životnost až 7 let

Kalandrovaná kvalitní polymerová PVC fólie s mikroskopickými kanálky, kterými může při aplikaci unikat vzduch. Struktura lepidla není po nalepení viditelná. Určena pro dlouhodobé reklamní aplikace s maximální brilancí a trvanlivostí ve venkovním prostředí. I pro nerovné povrchy! Použití: velkoplošný tisk, tisk etiket, polepy výloh, polepy aut.

ORAJET 3951G

polymerická litá PVC fólie - životnost až 10 let

Špičková litá samolepicí fólie určená k celopolepu aut. Síla pouhých 55 µ z této fólie dělá ideální materiál pro práci v prolisech a dalších konkávních nebo konvexních zaobleních. V nepotištěném stavu dosahuje životnosti až 10 let v exteriéru. Šedé permanentní lepidlo.

One way vision

perforovaná, dírkovaná - monomerická PVC fólie - životnost 1 - 2 roky

Perforovaná 150 μ silná okenní fólie s 1,5 mm otvory pro krátkodobé aplikace na skleněné výplně a průhledné materiály. Použití: reklamní polepy výloh a polepy zadních skel vozidel.

One way vision - Night&Day

perforovaná, dírkovaná - monomerická PVC fólie

Oboustranně bílá translucentní perforovaná okenní fólie zajišťuje viditelnost vaší grafiky jak přes den, tak i v noci při vnitřním osvětlení interiéru obchodu, kanceláře, výlohy. Díky tomu se z Vaší grafiky po setmění stává světelná reklama. Použití: polepy výloh.

Double way vision

perforovaná, dírkovaná - monomerická PVC fólie

Unikátní perforovaná 120μ fólie pro polepy průhledných materiálů (sklo, plexisklo) zajištující že tisk bude dobře viditelný z obou stran. Použití: velkoplošný tisk, tisk etiket, polepy výloh, polepy aut.

MasterJet S One way Vision

perforovaná, dírkovaná - polymerická PVC fólie - životnost 2 - 3 roky

Perforovaná 140μ silná okenní fólie s 1,5mm otvory pro polepy skel vozidel s certifikátem Ministerstva dopravy ČR pro použití na dopravních prostředcích.

CLV papír

250 g/m²

Citylight papír je translucentní bílý voděodolný papír pro tisk plakátu do CLV vitrín s velkou plošnou hmotností. Použití: tisk citylightů, tisk plakátů a posterů.

Multi-Solvent HQ Fotopapier SG

230 g/m²

Univerzální posterový těžký papír s hedvábně lesklým povrchem umožňující dosáhnout až fotorealistické tisky na eco-solventních a solventních tiskárnách.

Photo paper Satin

225 g/m²

Hedvábně lesklý fotopapír pro fotorealistický tisk s vysokým barevným gamutem. Vhodný také pro tisk plakátů ve vysokém rozlišení.

Canvas

300 g/m²

Materiál Canvas je značkové plátno na bázi bavlny. Má přirozeně bílý nádech s excelentním barevným gamutem, ostrou kresbou a okamžitým schnutím. Plátno i tisk jsou mimořádně odolné vůči UV záření a mechanickému poškození. Použití: tisk na plátno a fotoobrazy.

Polycanvas

260 g

Textilní polomatná bannerovina s viditelnou strukturou vlákna vhodná do prezentačních roll up systémů.

Roll up displayfilm PP

220 µ - šedá zadní strana

Polypropylenová fólie s vysokou bělostí a povrchem s nízkou odrazivostí pro roll up systémy. Lze jej také použít coby voděodolnou a roztržení odolnou alternativu papíru pro tisk plakátů. Použití: roll-up systémy.

Banner litý

510 g/m² - životnost 5 - 7 let

Materiál vhodný pro dlouhodobé aplikace nebo plachty s vyššími nároky na pevnost. Malé plachty s oky je možno vyrobit bez nutnosti zpevnění okrajů. Použití: reklamní plachty a bannery.

Banner laminovaný

450 g/m² - životnost 2 - 3 roky

Základní materiál pro výrobu reklamních bannerů. Najde uplatnění v interiéru i exteriéru. Velké plochy lze dobře svařovat horkovzdušně. Použití: reklamní plachty a bannery.

MESH

350 g/m² - životnost 2 - 3 roky

Odlehčená PVC síťovina s oky, která umožňují vzduchu procházet skrz materiál. Dosahuje jen dvou třetin hmotnosti standardního banneru. Je vhodná i pro aplikace, kde je vyžadována průhlednost z vnitřní strany. Použití: reklamní plachty a bannery.

Hliníkový sendvič - bond

síla 2 - 6 mm

Hliníková kompozitní deska s polyetylenovým jádrem. Desky se vyznačují velmi nízkou hmotností, vysokou stabilitou a výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům. Jsou dobře obrobitelné. Jedná se o nejlepší materiál na reklamní tabule.

Plexisklo PMMA

2 - 20 mm

Má široké použití v reklamě i stavebnictví. Vyrábí se v provedení extrudované a lité. Nejčastěji používáme opálové - mléčné plexi pro výrobu světelných reklam. K dostání v široké paletě barev a provedení. Použití: podkladový deskový materiál pro světelné reklamy

Kappa deska

3, 5, 10 mm

Lehčená sendvičová deska s jádrem z pěnového polyuretanu. Oboustranně krytá vrstvou bílého kartonu. Použití: podkladový deskový materiál pro fotografie.

Foamlux

1 - 10 mm

Tradiční materiál pro výrobu reklamy. Bílá lehká deska z tuhého pěnového PVC, obě strany bílé matné s drsným povrchem. Desky jsou určeny pro venkovní i vnitřní prostředí. Použití: podkladový deskový materiál pro reklamní tabule.

Lexan

4 - 16 mm

Polykarbonátová dutinková deska s nízkou hmotností. Materiál je k dispozici i ve velkých rozměrech např. 6 x 2 m. Barevné provedení čiré, opálové, kouřové. Lexan má dobré izolační vlastnosti, často se používá ve stavebnictví. Použití: podkladový deskový materiál pro reklamní tabule.

Please reload

Tiskové folie
Okenní folie
Papíry
Plátno
Roll-up
Bannery Mesh
Desky
bottom of page