top of page
Reklamní polepy výloh, Brno

Reklamní polepy výloh, Brno

Polepy skleněných výloh jsou vysoce efektivní reklamou každého kamenného obchodu. Pro kvalitní realizaci reklamního polepu je potřeba mít výlohy co nejpřesněji zaměřené. Zaměření můžete provést buď sami, či ještě lépe Vám je zaměříme sami.

 

U reklamních polepů výloh v Brně je zaměření výloh zdarma.

 

Díky správnému zaměření výloh budou reklamní polepy perfektně sedět a čas na aplikaci samolepících folií na výlohu bude minimální.

 

Pro maximalizaci životnosti polepu výlohy je důležitá nejen kvalitní fólie, ale i perfektní umytí výlohy. Proto Vám je před aplikací fólie ještě jednou umyjeme sami. Aplikaci samolepících folií je lépe provádět při teplotách nad hranicí 7°C, neboť pod ní fólie křehnou a lepidlo ztrácí přilnavost a ostatní podstatné vlastnosti - proto doporučujeme neváhat a využít okamžité přízně počasí.

Druhy polepů výloh

Řezaná grafika

Řezaná grafika je grafika ze samolepících vinylových folií. Princip výroby: barevná fólie se vloží do řezacího plotteru, který do ní přesně vyřeže požadované tvary - texty. Ty se pak nalepí na přenosnou folii a aplikují dál. U vícebarevného motivu polepu se fólie lepí přes sebe.

 

Velkoplošný digitální tisk

Velkoplošný digitální tisk se používá se pro plnobarevné motivy a fotografie polepů. Je možné jej také ořezat do požadovaného tvaru.

Reklamní polepy výloh - nejčastější materiály

 

Monomerická fólie

Monomerická fólie patří k velmi často používaným materiálům pro reklamní polepy. Její životnost je 3 - 4 roky.

 

One way vision fólie

One way vision fólie je samolepící fólie určená pro velkoplošný tisk. Má velmi jemný dírkovaný rastr (2 mm) a lepidlo z rubové strany. Díky děrování je z jedné strany průhledná, ze strany druhé je viditelný reklamní motiv.

 

Polymerická fólie

Polymerická fólie je velmi vhodná pro dlouhodobé polepy výloh. Typická životnost se pohybuje mezi 5 a 7 lety. Je dostupná jak v lesklém, tak v matném provedení.

 

Translucentní fólie

Translucentní fólie se typicky využívá pro světelné reklamy, nicméně s vhodným nasvícením vytváří na výloze velmi zajímavé efekty. Hodí se pro nevšední polepy výloh.

 

Transparentní fólie

Transparentní fólie jsou barevné fólie pro plotrovou grafiku. V kombinaci s klasickými fólie vytvářejí velmi atraktivní efekty. 

 

Fluorescentní fólie

Fluorescentní fólie se hodí pro akční polepy a upozornění na slevy. Jsou provedeny ve fluorescentních, velmi křiklavých barvách. Jejich životnost se pohybuje kolem šesti měsíců.

 

Pískovaná fólie

Pískovaná fólie po nalepení imituje pískované sklo. Velmi se hodí k decentním polepům skleněných příček. Je velmi flexibilní co do využití - na plotteru se dá řezat do libovolného tvaru. V omezeném množství je ji možno i potisknout.

 

Reference polepů výloh

Objednejte polepy výhoh hned!

bottom of page