Tisk etiket, Brno

Velkoplošný tisk na samolepicí fólie, Brno

Velkoformátové tiskárny Mimaki nabízí kvalitní a ekonomicky vysoce efektivní velkoplošný tisk. Maximální rozlišení výsledného tisku na samolepky je 1440 dpi. Samolepicí vinylové fólie jsou vhodné pro aplikaci jak v interiéru, tak i v exteriéru. Navíc v exteriéru dosahují i bez dalších povrchových úprav vynikající trvanlivosti až 3 let.

Laminace

Laminace je průhledná fólie, která pomůže ochránit samolepicí fólii před UV paprsky a mechanickým poškozením jako jsou například škrábance. Prodlouží životnost velkoformátových fólií o několik let.

 

Tvarový výřez samolepicích fólií

Vytištěné samolepicí fólie Vám mohu ořezat do přesného tvaru. Optický systém řezacího plotru přesně zaměří vytištěné pasovací značky a sám provede přesný ořez samolepky. Zhotovit tak lze například malé série etiket.

 

Samolepicí fólii Vám dodáme zabalenou v roli, nalepíme na tabuli, nebo ji k Vám přijedeme nalepit na obchod.

 

Použití samolepicích fólií

 

Druhy velkoplošného tisku

Velkoplošný digitální UV tisk

UV tisk je přímý potisk deskových materiálů. Největší výhodou UV tisku je nízká ekonomická náročnost a vysoká rychlost zpracování zakázky.

Latexový tisk

Latexový tisk je technologie tisku latexovými inkousty. Je naprosto ekologický, disponuje atesty o zdravotní bezzávadnosti. Po vytištění je bez zápachu.

Solventní tisk

Solventní tisk je druh inkoustů, které jsou na bázi rozpouštědel, inkoust je odolný v exteriéru, ale není právě ideálním řešením např. do interiérů. Úplné vypaření rozpouštědla totiž může trvat až 14 dní a do té doby je tisk cítit.

Materiály pro velkoplošný tisk

Samolepicí fólie monomerická

Monomerická samolepicí fólie s lesklým nebo matným povrchem je nejčastěji používaný materiál na výrobu velkoplošných reklamních polepů a tabulí. Fólie je vhodná na krátkodobé a střednědobé aplikace do exteriéru a interiéru. Životnost fólie je 3 - 4 roky. Laminováním se životnost fólie prodlouží až na 4 - 5 let. Po odstranění fólie zůstává na povrchu minimum lepidla. 

Samolepicí folie polymerická

Polymerická víceletá fólie s lesklým povrchem a permanentním lepidlem. Kvalitní fólie je vhodná na rovné a jednoduše zaoblené plochy. Určena je pro střednědobé až dlouhodobé reklamní aplikace. V kombinaci s vhodnou UV laminací vzniká sendvič s životností až 7 let v exteriéru . Je vhodná například pro polepy dodávek.

Samolepicí fólie litá

Litá fólie v bílé barvě s čirým nebo šedým lepidlem a také ve variantě také s bubble free lepidlem. Bubble free lepidlo umožňuje rychlý polep bez bublin. Fólie má mikroskopické kanálky, kterými může přebytečný vzduch unikat. Po nalepení není struktura viditelná. Fólie je vhodná i na nerovné povrchy vozidel. Životnost fólie až 10 let.

Okenní průhledné fólie

One Way Vision fólie jsou speciální samolepicí fólie určené pro velkoplošný tisk s jemně dírkovaným rastrem (cca 2 mm) a s černým lepidlem z rubové strany. Malé dírky umožňují fólii, aby byla po nalepení na sklo z jedné strany průhledná a z druhé byl viditelný natištěný reklamní motiv. Fólie se používá k polepům skel na vozidlech nebo reklamním polepům oken a výloh.

Pískovaná fólie

Velkoplošná pískovaná fólie po nalepení vytváří dojem leptaného, broušeného, respektive pískovaného skla. Nejčastěji se používají k decentním polepům skleněných příček. V kombinaci s velkoplošným tiskem lze vytvořit  netypické reklamní polepy.

Reflexní fólie

Speciální reflexní fólie určená pro velkoplošný potisk. Fólie je schválená dle ECE 104 pro polep vozidel. Vhodná na rovné i mírně zakřivené povrchy. Reflexní fólie poskytují výbornou odrazivost nahodilého světla. Natištěný motiv má vynikající denní i noční viditelnost. 

Polepy a celopolepy aut

Pro polepy a celopolepy vozů jsou určené víceleté polymerické a lité samolepicí fólie s UV laminací. Fólie mohou mít také bubble free lepidlo, které usnadňuje a urychluje aplikaci fólií na vůz. Bubble free lepidlo redukuje vytvoření vzduchových bublinek. Více o polepech aut

Samolepicí fólie na zeď

Wallwrap je typ samolepicí fólie určené pro polep stěn, fasád a zdí. Mají velkou počáteční lepivost a lze je aplikovat na hladké i nerovné povrchy pomocí horkovzdušné pistole a válečku. 

Reference velkoplošného tisku

Objednejte velkoplošný tisk vč. doplňkových služeb hned!

Solventní tiskárna
Solventní tiskárna

Velkoplošný tisk ve vysokém rozlišení, pracoviště Brno

press to zoom
Velkoplošná samolepící folie
Velkoplošná samolepící folie

Interiérová aplikace velkoformátové samolepicí tapety, Red Hat, Brno

press to zoom
Velkoplošný tisk v akci
Velkoplošný tisk v akci

Přímý záběr na práci velkoplošné tiskárny, pracoviště, Brno

press to zoom
One Way Vision fólie
One Way Vision fólie

Velkoformátový tisk na One Way Vision fólii, pracoviště, Brno

press to zoom
Velkoplošný polep auta
Velkoplošný polep auta

Tisk a aplikace velkoplošných polepů aut, obedy-brno.cz, Brno

press to zoom
Wallwrap samolepicí fólie
Wallwrap samolepicí fólie

Speciální wallwrapová samolepka, aplikovaná v interiéru, Brno

press to zoom
press to zoom