top of page
Polepy na auta, Brno

Polepy na auta, Brno

 

Polep auta je optimální cestou k zhodnocení jinak nevyužité plochy vozidla. Ať už z hlediska:

  • podnikatelského coby reklama firmy a oslovení nových zákazníků;

  • estetického coby zdůraznění maximálního výkonu získaného tuningem či

  • technického coby vyšší ochrana povrchu auta.

 

V Mysulka Signage pro Vás polep vytiskneme, ale také Vám jej aplikujeme, a to včetně laminace. Polepy vozidel realizujeme v nejrůznějších variantách: od jednoduchých grafických prvků přes komplexní fólie až po celopolepy aut. Všechny používané fólie mají Osvědčení o technické způsobilost Ministerstva dopravy ČR.

Celopolepy aut

Na autu nemusíte mít jen adresu, webovku či logo, ale můžete ho celé převléknout do firemních barev - pořádně jej obrandovat. Při celopolepu auta ani nezáleží na původní barvě - celé Vám ho olepíme do požadovaných barev. A to jak matnými, tak i lesklými fóliemi. Pro lepší životnost fólie přidáme i laminaci.

Polepy osobních aut a dodávek

U osobních aut a dodávek jsou polepovány složité tvary a různé prolisy. Nejlepších vlastností na takovýchto plochách dosahuje 7letá fólie s odpovídající laminací - optimálně litá fólie s bubble free lepidlem.

Polepy nákladních vozidel, autobusů a trolejbusů

Velké plochy nákladních vozidel a autobusů jsou spíše rovné či mírně zaoblené. Proto se na ně dají použít i levnější 5leté polymerické fólie. Odolnost, otěruvzdornost (zvlášť vhodná při mytí v myčkách) a celková životnost použité fólie se dají prodloužit aplikací odpovídající laminace.

Polepy oken

Pro reklamní polepy oken veřejné dopravy se výborně hodí One Way Vision fólie (děrovaná), která nejen umožňuje průhled zevnitř ven, ale zároveň i nese poselství Vašich reklam.

Polepy řezanou grafikou

Řezaná grafika je optimálním řešením při jednoduchých polepech aut, jakými jsou různá loga, texty či jednoduché grafické prvky. Při aplikacích plotrované grafiky typicky využíváme 7 či 10leté fólie.

Karbonová 3D fólie

Trápí Vás nevzhledné prvky z plastu na autě či motorce. Odřené a opravované plochy, na nichž to je vidět. Pak pro Vás máme karbonové fólie, jejichž správná aplikace vyrazí všem dech. Eleganci jejich povrchu podtrhují 3D textury, které přímo lákají k doteku.

Reference polepů na auta

Poptejte polep na auto hned!

Celopolek pickupů, Brno
bottom of page