top of page
Reklamní tabule a cedule, Brno

Reklamní tabule a cedule, Brno

Reklamní tabule, cedule, desky i panely u nás získáte vždy z nejvhodnějšího materiálu pro konkrétní použití. Výběr materiálu reklamní tabule přizpůsobíme celkové velikosti i váze daného nosiče, stejně tak zohledníme umístění v exteriéru či v interiéru, případně i vystavení reklamní tabule povětrnostním podmínkám. Díky konzultaci konkrétního umístění a zatížení reklamního nosiče tak budete k dispozici právě takový materiál, který na daném místě vydrží nejdéle.

Vybraný materiál můžeme přímo potisknout na UV tiskárně, nebo se její grafika nejdříve vytiskne na latexové či solventní velkoplošné tiskárně na samolepicí fólii a poté se samolepka nakašíruje na desku. Navíc můžeme prodloužit životnost a zvýšit odolnost Vašich tabulí pomocí jejich laminace UV fólií. Nabízíme i laminaci anti-graffiti fólií, která pak chrání reklamní grafiku a usnadňuje čištění povrchu, neboť ten odolá i čištění velmi agresivními látkami, jako je toluen.

Reklamní tabule: nejčastější materiály

Plastové desky

Bílé plastové desky v šíři 3 až 10 mm jsou běžným materiálem používaným pro reklamní tabule. Používají se hlavně pro nenáročné aplikace. Zákazníkům je doporučujeme hlavně pro použití v interiéru. V exteriéru trpí roztažností materiálu a při pevném ukotvení PVC desek hrozí, že se budou po čase vlnit.

Hliníkové sendvičové desky

Hliníkové sendviče jsou poměrně novým materiálem reklamního průmyslu. Jsou vytvořeny z kompozitního materiálu: plastové jádro oboustranně kryje hliníkový plech. Povrch je upravován vysoce kvalitními laky různých barev od standardní bílé přes celou barevnou škálu až po imitace různých typů kovů. Hliníkový sendvič díky kombinaci lehkého jádra a pevného obalu dosahuje nízké hmotnosti, výborné odolnosti a dlouhé životnosti, díky čemuž se uplatní nejen v interiéru, ale i v náročných exteriérech.

 

Opálové plexisklo

Opálové plexisklo nachází uplatnění především ve světelných reklamních boxech. Materiál se používá z důvodu rovnoměrného rozptylu světla. Akrylátové plexi můžeme polepit translucentní folií nebo - pokud se grafika často mění - grafiku vytiskneme na translucentní backlite film. Opálové plexisklo v požadovaném formátu se pak jen zasune do světelného boxu a zaklopí lištou.

 

Reference reklamních tabulí

Rovnou zadejte zakázku na reklamní tabule!

bottom of page