top of page
Reklamní plachty a bannery, Brno

Reklamní bannery a plachty, Brno

Potisk reklamních plachet a výroba bannerů

Ať už chcete potisknout plachtu či nechat si vyrobit reklamní banner jakýchkoliv rozměrů, gramáže a určení, vyjdeme Vám vstříc. Rádi s Vámi zkonzultujeme nasazení konkrétních materiálů v požadovaných podmínkách a doporučíme ideální kombinaci tiskového materiálu, tisku a kotvících prvků, díky níž dosáhnete co nejdelší životnosti při co nejnižší ceně.

 

Na všechny druhy bannerů a plachet tiskneme solventními, latexovými nebo UV inkousty. Všechny technologie potisku jsou odolné vůči UV záření.

Instalace bannerů a plachet

Zkonzultujeme s Vámi technické provedení instalace již před výrobou banneru. Pro jeho zaměření i finální montáž doporučujeme partnerskou firmu mGrafika.cz.

 

Druhy bannerů a plachet

Frontlit banner

Frontlit banner je litý banner z PVC, určený pro velkoplošný tisk. Jeho gramáž se pohybuje od 450 - 550 g/m². A díky své mohutnosti se výborně hodí na dlouhodobé instalace, které mají odolat i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Je vhodný jak do exteriérů, tak do interiérů. Lze je velmi dobře svařovat, což v kombinaci s vysokou pevností materiálu banneru umožňuje aplikaci i při pokrývání velkých reklamních ploch.

 

MESH plachta - děrovaná plachta

Síťovina, či děrovaná plachta MESH je optimálním řešením aplikací s velkými plochami, které jsou namáhány větrem. Zásluhou perforované struktury vítr fakticky propouštějí, čehož vlivem není tak namáhána ani plachta, ani její uchycení. Díky tomu dosahuje MESH velmi vysoké životnosti při nasazení na větrných místech.

MESH propouští i mnohem více světla než jiné materiály, a proto se hodí i pro instalace reklamních bannerů před okna budov. MESH lze také velmi snadno svářet, ovařovat jeho okraje, umísťovat na něm oka či tunýlek na uchycení. Díky tomu jsou jeho aplikace vysoce variabilní a lze z něj vyrobit banner takřka jakýchkoliv rozměrů.

Backlit banner

Backlit banner využívá speciální, translucentní materiál, který umožní jeho prosvícení ze zadní strany. Je potisknutelný z obou stran, což umožňuje jak nátisk z jedné strany s vyšší denzitou barvy, tak nátisk z obou stran se zrcadlově obráceným potiskem zadní strany.

 

Backlit banner je optimální použít všude tam, kde chce dosáhnout vysoké viditelnosti nejen za dne i v noci. Díky technologií zpracování výborně propouští a rozptyluje světlo, dosahuje velice živých a zřetelných barev, a to i při velké pohledové vzdálenosti. Gramáž backlitu se pohybuje od 450 do 510 g/m².

Využití bannerů a plachet

  • reklama značky a produktů

  • označení prodejny či provozovny

  • prezentace na výstavách

  • navigace

  • transparenty

Umístění bannerů a plachet

  • štíty a fasády domů

  • ploty, hrazení, ocelové konstrukce

  • billboardy

Reference tisku bannerů a reklamních plachet

Objednejte potisk plachet a výrobu reklamních bannerů ještě dnes!

 

bottom of page