top of page
Tisk na plátno a fotoobrazy, Brno

Tisk na plátno, fotoobrazy, Brno

 

Tisk fotografií na plátno a vytváření fotoobrazů patří k exkluzivním disciplínám velkoplošného tisku. Ze vzpomínek a okamžiků zachycených na fotkách u nás získáte umělecké dílo, které bude zdobit Váš byt, dům, kancelář či showroom.

 

Plátno fotoobrazů

Pro tisk využíváme vysoce kvalitní plátno o gramáži 300 g/m² na bázi bavlny. Má přirozeně bílý nádech s excelentním barevným gamutem, ostrou kresbou a okamžitým schnutím. Předností takto kvalitního plátna a velkoplošného tisku na něj je mimořádně vysoká odolnost vůči UV záření a mechanickému poškození. 
 
Kvalitní plátno dá Vašim fotoobrazům zazářit v jakémkoliv umístění!

Rám fotoobrazů

Pro tisky na plátno využíváme tzv. blind rám, který je po napnutí plátna zcela schován, a fotoobraz je možno přímo zavěsit bez dalšího rámování. Blind rám fotoobrazů je vyroben z vysoce kvalitního vyschlého dřeva, díky němuž se rám nezkroutí.

 

Povrchová úprava fotoobrazů

Povrch plátna fotoobrazu chrání speciální lak, který mu nejen dodává barevnou hloubku, ale také prodlužuje stálost reprodukce, chrání hotový obraz před vlhkostí, UV zářením, vzdušnými polutanty a celkově zvyšuje jeho otěruodolnost a životnost.

Libovolná velikost fotoobrazů

Chcete mít fotoobraz o velikosti 140 x 70 cm, ale nejste si jisti, zda je Vaše fotka na něj dostatečně kvalitní? Stačí, když nám ji zašlete, my zkontrolujeme její rozlišení a další kvality - a na přání Vám ji doostříme či provedeme barevné korekce.

 

Fotoobrazy z diapozitivů, negativů a starých fotek

Uchovává Váš vzácný moment diapozitiv, negativ či stará fotka? Nic z toho pro nás není problém, jakákoliv z těchto předloh může vyústit v perfektní fotoobraz libovolného rozměru.

 

Na digitalizaci těchto předloh používáme 3 profesionální skenery:

 

Reference tisku na plátno a fotoobrazů

Zadejte zakázku fotoobrazů tisku na plátno hned!

bottom of page